Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

3 грудня 2009 року м Полтаву відвідала делегація Управління охорони здоров’я Вінницької міської ради.
Колеги вивчали досвід роботи Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини", отримали набори документів по роботі організації, ознайомились з роботою програмного забезпечення ЛК.
Голова правління ЛК, головний лікар 4 міської клінічної лікарні Л.Ф.Куроєдов розповів про комп’ютерну мережу лікарні, про перспективи розвитку охорони здоров’я в місті.
Гості відвідали могилу Миколи Васильовича Скліфосовського та були присутні при освяченні хреста на могилі, проявивши шану видатному хірургу.
Після екскурсії в музей історії Полтавської битви делегація ознайомилась з досвідом працівників Полтавського міського клінічного пологового будинку.
Маємо надію, що наш досвід буде корисний в інших областях та допоможе пацієнтам.

Станом на 26.10.2009 року.

За даними регіональних бюро ВООЗ, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків захворювань людей, спричинених вірусом А(H1N1), в світі складає 407 677, в т. ч. 4 877 летальних випадків, в тому числі в Росії - понад 927 випадків. Із 21 країни Європейського регіону ВООЗ, що надають інформацію по показнику інтенсивності епідемічного процесу по грипу та ГРВІ, Бельгія та Ізраїль повідомили про середню інтенсивність процесу передачі респіраторних інфекцій, в інших 18 країнах спостерігається низька інтенсивність. Вірус пандемічного грипу А(Н1N1) є домінуючим у всіх країнах.

В Україні зареєстровано 2 лабораторно підтверджених випадки захворювання на грип A (H1N1) - Каліфорнія 04/2009.

Як уберегтись від свинячого грипу і які його симптоми: рекомендації МОЗ

Небезпечне захворювання крокує країною.

Пам'ятка щодо грипу типу А/Н1N1

Клінічні ознаки грипу типу А/H1N1:


* головний біль,
* біль у м'язах,
* біль у горлі,
* підвищення температури тіла,
* кашель,
* нежить, закладання носа,
* в окремих випадках - блювота і понос.

16 жовтня 2009 року в м.Маріуполь на базі санаторія «Металург» за сприяння ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» було проведено розширене засідання Правління Асоціації працівників лікарняних кас України

Вступне слово подяки за можливість проведення правління висловив Голова Правління, д.м.н., професор, заслужений лікар України В. Д. Парій.

Директор ЧБО «Больничная касса «Азовсталь» Н. М. Артюх ознайомила присутніх з організацією роботи ЧБО «Больничная касса «Азовсталь».

На запитання жителів району про механізм роботи благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» відповідає виконавчий директор ЛК Шевченко Віталій Владиславович.

Державних коштів вистачає лише на забезпеченння медикаментами лише пільгової категорії пацієнтів.  Потрапивши в лікарню, людина отримує список ліків, шукає на них гроші. При цьому пацієнт може натрапити на лікаря, який працює „на фірму”, тобто отримує відсоток від призначення рекламних препаратів. Певна річ, він зацікавлений призначати хворому дороговартісні препарати, „полегшуючи” його гаманець, в той час, коли ці препарати мають не менш ефективні, але значно дешевші аналоги. Сам пацієнт не має можливості вибрати препарат, а в аптеці також запропонують те що дорожче - це їх заробіток. «Лікарняна каса Полтавщини» налагодила механізм забезпечення членів організації медикаментами при лікуванні з контролем доцільності призначення медикаментів.

17 вереня 2009 року в м.Гадяч пройшла звітно-виборча конференція благодійної членської організації «Гадяцька лікарняна каса», на якій були присутні делегати від організацій, прадставники адміністрації та запрошений виконавчий директор «Лікарняної каси Полтавщини».
Виконавчий директор Гадячької лікарняної каси Субота Валентина Іванівна надала інформацію про проведену роботу за весь період роботи каси - 2003-2009 роки: поступлень - 2 772 100 грн. , витрат 2 668 200 грн., з них на лікування членів ЛК 2451300 грн., на утримання організації 210900 грн.. (кількість членів каси 4,5 тисяч чоловік, штатних працівників дирекції - 6 чоловік).
Делегати конференції заслухали звіт наглядової ради та бажаючих виступити.

11 червня 2009 року в Полтаві, (вул.Шевченка,23, УМСА) було проведено конференцію благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»

11 червня 2009 року в Полтаві, (вул.Шевченка,23, УМСА) було проведено конференцію благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»
Присутні:
1. Члени Правління :
- Куроєдов Леонід Федорович,
- Матвієнко Олександр Федорович,
- Ясківець Михайло Олексійович,
- Гальченко Іван Васильович.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"