Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Ковід...
Що в новинах, що на сторінках Інтернету, що по телефону...
Постійно телефонують друзі, знайомі, власники картки ЛК.
Основне запитання - чим організація може допомогти.
З початку пандемії та підготовки лікарень Полтавської області БО "Лікарняна каса Полтавщини" надала благодійної допомоги у вигляді медичного обладнання на суму понад 4 млн.грн.

Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" отримала нову партію кисневих концентраторів.
Лікарні та пацієнти чекають дане обладнання. Питання кисню зараз стоїть дуже терміново. Життя багатьох людей залежить від можливості його отримати.
Комунальне підприємство "Полтавський обласний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради" готується до відкриття відділення на 20 ліжок для лікування хворих з Ковід -19. Даний заклад виконував дуже важливу фунцію по допомозі інвалідам війни. На даний час пандемії він також буде на передовій по боротьбі з хворобою.

11.11.2020 Комунальне неприбуткове підприємство "Кобеляцька центральна районна лікарня" Кобеляцької районної ради Полтавської області отримала благодійну допомогу.

До лікарні поїхав наданий благодійною організацією "Лікарняна каса Полтавщини" Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 "Надія-4" з комплектуючими. Дана обладнання допомагає під час проведення хірургічних втручань.  Маємо надію, що дане обладнання допоможе врятувати не одне життя.

КНП "Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича" отримала благодійну допомогу.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала кисневий концентратор для надання допомоги пацієнтам, які потребують кисневої підтримки.
Гуртуємося та допомагаємо медичним працівникам рятувати життя пацієнтів.

Наступним отримує благодійну допомогу КНП "Миргородська ЦРЛ".
До Миргорода поїхав кисневий концентратор, наданий БО "Лікарняна каса Полтавщини".
Дякуємо медичному персоналу за їх тяжку працю!
Разом можна здолати усі перешкоди та проблеми.
Гуртуймося!

02.11.2020
Приїхали довгоочікувані кисневі концентратори. Зараз вони "розлетяться" в районні лікарні для паціентів, які потребують кисневої підтримки.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" продовжує допомагати лікарям боротися з Ковід-19.
Кисневі концентратори "розлітаються".

Медичні працівники та кисень – одні з основних складових, від яких буде залежати результат лікування важких пацієнтів з Ковід-19. Зараз головне, щоб і медичних працівників, і кисневих точок було вдосталь в лікарнях.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує надавати допомогу лікарням для боротьби за здоров’я пацієнтів.

Комунальному підприємству "1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" організацією передано 17 зволожувачів кисню з кисневою розеткою (настінний газовий клапан). Дане обладнання надає можливість забезпечити киснем 17 пацієнтів, яким потрібна киснева підтримка.

Ковід-19! Усі стрічки новин мерехтять лише станом в Україні. Наскільки готова наша система до даного стану?

Не вистачає медичного персоналу, не вистачає лікарських засобів, проблеми з ліжками, які забезпечені точками доступу киснем…

БО «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням.

Лікуватися в лікарні - уже проблема та стрес.

Де взяти кошти та купити ліки?

Для власників картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" однією проблемою завжди менше - за ліки на період лікування пацієнта сплачує організація.

Ще легше проходить перебіг хвороби, коли пацієнт відчуває себе комфортно в лікарні.

Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» отримало благодійну допомогу від Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини".

Для покращення обслуговування жителів Полтавської області, на виконання умов НСЗУ та для підключення пакету «ВТОРИННА (СПЕЦІАЛІЗОВАНА) ТА ТРЕТИННА (ВИСОКОСГІЕЦІАЛІЗОВАННА) МЕДИЧНА ДОПОМОГА» було передано медичне обладнання:

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"