Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

До Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанська центральна районна лікарня» Великобагачанської районної ради Полтавської області поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Лікарня отримала Електрокардіограф ЮКАРД-100.

70 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

511 випадків обстеження та лікування медикаментозно забезпечено в Великобагачанській ЦРЛ за рахунок організації. Загальна сума допомоги від організації на ліки лікарні понад 202 тисячі грн.

До Комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації відділеннь лікарня отримала насоси шприцеві «Біомед» М200А3 шт.

77 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Понад 2 тисячі випадків обстеження та лікування медикаментозно забезпечено в Зінківській  ЦРЛ за рахунок організації. Загальна сума допомоги від організації на ліки лікарні понад 580 тисяч грн.

До Комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації реанімаційного відділення лікарня отримала "Центральну станцію цілодобового моніторинга UNET" -1 шт та Монитор пациента ЮМ 300-C-10 -1 шт.

Понад 600 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

До Комунального некомерційного підприємства "Оржицька центральна районна лікарня» Оржицької районної ради Полтавської області поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації своїх відділень лікарня отримала Електрокардіограф ЮКАРД-100.

162 жителі Оржицького району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Допомога продовжується!

До Комунального некомерційного підприємства "Миргородська центральна районна лікарня" поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації своїх відділень лікарня отримала:

  • Насос шприцевий- 4 шт;
  • Пульсоксиметри- 6 шт;
  • Електрокардіограф ЮКАРД 100 – 1 шт.

До КНМП «Глобинська Центральна районна лікарня» поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Лікарня отримала 2 Електрокардіографи «Юкард-100» для комплектації своїх відділень.

550 жителів Глобинського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Понад 7 тисяч випадків обстеження та лікування медикаментозно забезпечено в Глобинській ЦРЛ за рахунок організації.

26 вересня пішов із життя засновник Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», заслужений лікар України Леонід Федорович Куроєдов.

Майже 50 років свого життя він віддав служінню людям, захисту їх здоров’я, був на передовій в боротьбі за покращення медичної галузі. Завжди в авангарді усіх медичних новинок, запроваджував та втілював комп’ютеризацію в охороні здоров’я. На базі КП «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» з 1995 року були впроваджені перші в Україні медичні інформаційні системи.

Як ініціатор та засновник БО «Лікарняна каса Полтавщини» він був натхненником та керманичем в усіх досягненнях по запровадженню найбільшого соціального проекту допомоги мешканцям Полтавської області. Завдячуючи його величезному професійному досвіду та бажанню завжди допомагати людям за 17 років роботи організації понад 250 тисяч випадків допомоги було надано жителям Полтавської області.

Зупинилося серце Людини, Професіонала, Наставника, Друга.

Учасники-засновники та виконавча дирекція Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» виловлюють глибоке співчуття сім’ї та близьким Леоніда Федоровича.

Світла пам’ять про Леоніда Федоровича назавжди збережеться у серцях тих, кому він присвятив своє життя.

До Полтави приїхало медичне обладнання для лікарень Полтавської області.

Сьогодні благодійна допомога від БО "Лікарняна каса Полтавщини" - 3 насоси шприцеві «Біомед» М200А поїхали до Гребінківської Центральної районної лікарні.

27 жителів Гребінківського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Щиро дякуємо усім медичним працівникам за Вашу роботу!

Витримки та міцного здоров'я Вам!

Ми допомагаємо лікарням надавати повноцінну медикаментозну допомогу.

Пацієнти будуть забезпечені ліками, лікарні будуть забезпечені медичним обладнанням!

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини", усіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 17-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

Щиро дякуємо жителям Полтавської області, що повірили в лікарняну касу, підтримують та допомагають вирішувати всі питання по налагодженню нового механізму по забезпеченню лікарень медикаментами. Дякуємо Вам за витримку, порозуміння та довіру до нас.

15.09.2020
Допомога продовжується!
Комунальне підприємство «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»
Тиждень назад відбулась зустріч виконавчого директора БО «Лікарняна каса Полтавщини» Шевченка Віталія з колективом 2 міської лікарні. Він розповів лікарям про спільну роботу ЛК з лікарнею, про умови ЛК, про Фармацевтичний формуляр, почув про необхідність в медичному обладнанні в різних відділеннях.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"