Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

До уваги усім власникам картки БО "Лікарняна каса Полтавщини", усім представникам Лікарняних кас в Україні!

Просимо підтримати присвоєння імені Л.Ф.Куроєдова закладу КП "4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради "
Леонід Федорович Куроєдов займав чітку соціальну та громадську позицію, завжди стояв на захисті здоров’я населення та намагався запроваджувати зміни в охороні здоров’я.
З 2000 року був ініціатором вивчення досвіду роботи Лікарняних кас в Німеччині для подальшого запровадження їх досвіду в Україні. Після вивчення представниками медичної галузі України досвіду роботи найбільшого в Німеччині Федерального об’єднання Лікарняних кас «АОК» - була створена БО «Лікарняна каса Житомирської області» (найбільша в Україні) та лікарняні каси по всіх регіонах України. В 2003 році Леонід Федорович разом з 5 депутатами Полтавської обласної ради стали засновниками Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», яка об’єднала в своїх лавах жителів Полтавської області.
Поширюючи механізм лікарняних кас по Україні, в 2006 році Леонід Федорович Куроєдов став одним із засновників Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація працівників лікарняних кас України».
Л.Ф.Куроєдов не лише вивчав передовий медичний досвід, а й запроваджував його найкращі елементи в своїй роботі. З 1995 року лікарня, яку очолював Л.Ф,Куроєдов запровадила комп’ютерні програмні комплекси, які стали прикладом для подальшого запровадження в багатьох лікарнях країни. З 2003 року в БО «Лікарняна каса Полтавщини» впроваджено програмний комплекс «Лікарняна каса» по контролю надходжень та витрат внесків до організації, яка використовувалась в 7 організаціях по Україні.
В 2010 році в Полтаві відбулась конференція «Напрямки та шляхи реформування системи охорони здоров’я України» з участю представників палати лікарів землі Баден-Вютенберг.
Представники німецької делегації розповіли про співпрацю з медиками Полтавщини у напрямку реформування галузі. Одним із найактивніших полтавців, які працюють у цьому напрямку протягом багатьох років поспіль, німецькі гості назвали головного лікаря 4-ї міської лікарні м. Полтави, депутата обласної ради Леоніда Куроєдова. Тому від імені німецьких колег Клаус Баєр нагородив Леоніда Федоровича Почесним знаком “Для лікарів, які зробили внесок у медичну допомогу”.
Леонід Федорович Куроєдов пропагував розвиток медичного страхування в Україні, та необхідність створення Об’єднання лікарів, друкувався в медичних виданнях, виступав на конференціях, ділився досвідом, подавав пропозиції та рекомендації до багатьох законодавчих актів.
Будучи засновником БО «Лікарняна каса Полтавщини» та депутатом міської, потім обласної ради, сприяв розвитку соціальної допомоги в області, турбувався за членів організації, жителів міста та області, допомагав вирішувати їх проблеми при лікуванні в закладах Полтавської області та інших лікарнях України.
БО «Лікарняна каса Полтавщини» працює з усіма лікарнями Полтавської області. За період роботи надано допомогу в понад 260 тисячах випадках допомоги власникам картки ЛК. До Л.Ф.Куроєдова приїздили вивчати досвід запровадження комп’ютерних медичних програм та механізму лікарняних кас з усіх областей країни і медичні працівники, і представники влади, і делегації з МОЗУ.
 
Засновники та виконавча дирекція Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» підтримують пропозицію адміністрації КП «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» про присвоєння імені Л.Ф. Куроєдова Комунальному підприємству «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

 

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"