Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» придбала для КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» медичне обладнання, яке було необхідне для хірургічного відділення - Апарат для лікування ран NP32S (Heaco).
Насоси для вакуумного лікування ран застосуються в хірургії, травматології, комбустіології для лікування ран, які гоються вторинним натягом, для швидкого "закриття" трофічних ран, для підготовки ран і подальшого ведення пластики шкіри, для якісного введення післяопераційних ран.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини», в особі виконавчого директора Шевченка Віталія Владиславовича, на прохання директора КП «4-а МКЛ ПМР» Погребняк Лілії Олексіївни, придбала для хірургічного відділення Лазер хірургічний діодний «ЛІКА – surgeon +» з довжиною хвилі 1470 нм
Апарат призначений для проведення широкого спектра хірургічних маніпуляцій.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Низький уклін Вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за вашу людяність, душевність та співпереживання.

Безмежна вдячність Вам за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання.

Комунальне некомерційне підприємство «Хорольська центральна районна лікарня» готується до відкриття оновленого відділення невідкладної медичної допомоги.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" для відділення надала благодійну допомогу - 2 монітори пацієнтів. Обладнання вже поїхало до лікарні.
 
Станом на 01.01.2021 року власниками картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" в Хорольському районі стало 1261 чоловік, що складає 3,91 % від населення району .

Просимо підтримати присвоєння імені Л.Ф.Куроєдова закладу КП "4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради "
Леонід Федорович Куроєдов займав чітку соціальну та громадську позицію, завжди стояв на захисті здоров’я населення та намагався запроваджувати зміни в охороні здоров’я.
З 2000 року був ініціатором вивчення досвіду роботи Лікарняних кас в Німеччині для подальшого запровадження їх досвіду в Україні. Після вивчення представниками медичної галузі України досвіду роботи найбільшого в Німеччині Федерального об’єднання Лікарняних кас «АОК» - була створена БО «Лікарняна каса Житомирської області» (найбільша в Україні) та лікарняні каси по всіх регіонах України. В 2003 році Леонід Федорович разом з 5 депутатами Полтавської обласної ради стали засновниками Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», яка об’єднала в своїх лавах жителів Полтавської області.

Допомога лікарням продовжується.
Сьогодні КНП "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селишної ради отримала від БО "Лікарняна каса Полтавщини" благодійну допомогу. Дві Коляски "Economy OSD-MOD-ECO2-46" будуть допомагати пацієнтам переміщуватися по лікарні.
Запрошуємо населення Полтавщини приєднуватися до БО "Лікарняна каса Полтавщини" та спільними зусиллями боротися з хворобами.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ» Є ДАВНІМ ТА НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ДЛЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ, постійно надає вагому благодійну підтримку нашим закладам охорони здоров’я. У 2019 році завдяки «Лікарняній касі Полтавщини» медзаклади громади отримали дефібрилятор ДКИ-Н-10 М з додатковими функціями на суму 207000 грн, у 2020 році - 7 кисневих концентраторів "БИОМЕД" JAY-10 (подвійний потік), загальна вартість яких становить 283410 грн., а цього року стаціонарне відділення лікарні планового лікування знову поповнилося ще 5 такими кисневими концентраторами на суму 183000 грн.

Шановні медичні сестри та брати!
Прийміть щирі і сердечні вітання з професійним святом - Міжнародним Днем медичних сестер.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, натхнення і життєвої наснаги, родинного затишку, благополуччя і миру, невичерпної енергії, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.
Нехай негаразди і хвороби обходять ваші домівки, а щедро розквітають у ваших родинах любов і добробут!

З повагою, учасники - засновники та виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

Не зважаючи на коронавірусну інфекцію - життя продовжується.

Люди хворіють іншими хворобами та потребують своєчасної та повноцінної медичної допомоги.

Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" продовжує допомагати закладам охорони здоров'я

Сьогодні до Комунального підприємства “1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” приїхала благодійна допомога у вигляді 3 моніторів пацієнта ЮМ 300-10.

Коронавірусна інфекція не відступає!
Допомога лікарням продовжується.
Сьогодні КНП "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селишної ради отримала від БО "Лікарняна каса Полтавщини" благодійну допомогу у вигляді п'яти кисневих концентраторів.
Запрошуємо населення Полтавщини приєднуватися до БО "Лікарняна каса Полтавщини" та спільними зусиллями боротися з хворобами.

Сторінка 1 із 150

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"