Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Головна

Держава  законодавчо гарантує охорону здоров'я громадян, безкоштовну медичну допомогу, але практично не виділяє в повному обсязі кошти для цієї мети.
За роки незалежності України, держава не забезпечила законодавчої бази для реформування охорони здоров’я.
Багато хто чекає  на обов'язкове медичне страхування, або ще плекає надії на повернення повної безкоштовної "радянської" медицини. Якщо держава не має можливості надати медичним працівникам належну заробітну плату, то звідки взяти кошти на 100 відсоткове забезпечення медикаментами лікарень?

Враховуючи неповне бюджетне фінансування охорони здоров’я, пацієнт у випадку хвороби, залишається сам на сам зі своєю проблемою. Низька платоспроможність основної частини населення не дозволяє йому отримувати медичну допомогу в повному обсязі.

Потрапивши в лікарню, людина отримує список ліків, шукає на них гроші.
Але вже зараз можна захистити своє здоров’я. Вже близько 130 років відомий механізм, який дозволяє забезпечити своє лікування всім бажаючим.
Механізм лікарняних кас - це об’єднання потенційних пацієнтів, які не чекають милості від держави, а своїми зусиллями та коштами забезпечують своє лікування.

«Лікарняна каса Полтавщини» налагодила в Полтавській області механізм забезпечення власникам картки організації медикаментами при лікуванні з контролем доцільності призначення медикаментів.

Ставши власником картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», сплачуючи регулярно благодійні внески, Ви будете впевнені, що у випадку лікування, за замовлені лікарнею медикаменти, сплатить каса.

Каса працює по принципу солідарності та взаємодопомоги.

Не всі хворіють одночасно і однаково тяжко! Більш здорові допомагають слабкішим, але при цьому мають гарантію на допомогу у випадку несподіваного різкого погіршення свого здоров’я.

“Один за всіх – всі за кожного ” – це наш принцип.

Це –  благодійна  організація «Лікарняна каса Полтавщини».

На 01.01.2017  року власниками картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" стало  22028 жителів Полтавщини (1,54 % загальної кількості населення області).
Надано допомогу на лікування та обстеження в стаціонарних і амбулаторних умовах за весь період роботи – більше 210 тисяч випадків звернень.

ЛК співпрацює з усіма державними закладами охорони здоров'я області і має можливість забезпечити їх медикаментами для лікування власників картки організації.

За період роботи організації з 2004 по 2015 рік було надано лікарняною касою благодійну допомогу закладам охорони здоров'я області медичним обладнанням на суму понад 6,5 млн. грн..

За період з 2004  по 2016 рік на обстеження та лікування членів ЛК використано понад 50 млн. грн.

Про спільну благодійну діяльність підписано договори з 370 організаціями по області.

За рахунок ЛК було проліковано 89 власників картки ЛК в лікувальних закладах м. Києва, м.Харкова, м.Донецька, м.Черкаси, м.Запоріжжя,

Згідно договорів про спільну діяльність було надано допомогу 4 членам БО "Лікарняна каса Житомирської області".

З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» мають можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській області, а також в Житомирській, Рівненській, Херсонській, Харківській, Львівській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.

Сума допомоги при лікуванні в Полтавській області не обмежена та залежить від тяжкості захворювання.

Сума допомоги за межами Полтавської області до 4 000 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"